tiskneme s láskou 

Služby tiskárny

Grafické návrhy

Podle Vašeho přání zpracujeme grafický návrh dle Vašich představ: od návrhu grafického stylu, vytvoření logotypu, přes lámání, retuš, scan, vektorizaci do konečné podoby prezentace.

Tisk

Vytiskneme pro Vás propagační letáky, prospekty, plakáty, číslované katalogy, výroční zprávy, dopisní papíry, formuláře a tiskopisy, potisk obálek, vizitky, pozvánky, novoročenky, časopisy, knihy, učebnice, brožury, firemní složky s chlopněmi a výseky, kalendáře stolní i závěsné, samopropisovací tiskoviny, číslované i perforované tiskopisy, vstupenky, bloky, obecní noviny, zpravodaje, etikety, samolepicí etikety papírové, pohlednice, omalovánky, svatební oznámení - prostě všechny plnobarevné tiskoviny do formátu 480 x 650 mm.

Speciální úpravy

V naší nabídce služeb zajistíme i fixační lakování, parciální lakování, lesklé a matné lamino do formátu 480 x 650 mm, které Vašim tiskovinám zajistí punc exkluzivity a originality.

Knihařské zpracování

Kvalifikovaně Vám zpracujeme vazby V1 (šitá ve hřbetu), V2 (lepená tavným lepidlem), číslování, výseky, skládání, rylování, perforace, snášení, V8 (šitá vazba v tuhých deskách)

Druhy a formáty potiskovaných papírů

Po konzultaci s Vámi doporučíme nejvhodnější druh papíru pro zvolenou zakázku. Naše stroje zvládnou potisknout papír v gramáži od 50g/m2 do 350g/m2. Na zakázku potiskneme i speciální papíry (barevné, povrchově upravené, ražené, s vodotiskem, samolepky apod.), všechno do formátu 480 x 650 mm.

Rozvoz zakázek

Na Vaše přání zakázku dovezeme na místo určení.

 

Zadejte poptávku 

 
 

Rychlý kontakt 

Václav Křupka - TISKÁRNA
Kostelní nám. 1
789 85 Mohelnice

Pevná linka: 583 430 805
Mobil Václav Křupka: 603 836 987
e-mail: tiskarna@krupka.cz

 

© Tiskárna Václav Křupka Mohelnice 2011  |  Tvorba webových stránek Užitečnýweb.cz